fot. Maciej Wojciech Cybul / Positano

Cześć! Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś!
Jestem fotografem i mam nadzieję, że już niedługo 
będziemy mogli razem współpracować! 
​​​​​​​
KILKA SŁÓW O MOJEJ PRZYGODZIE Z FOTOGRAFIĄ
Moja przygoda z fotografią trwa już naprawdę  kilka dobrych lat. Zdjęciami zainteresowałam się będąc w klasie maturalnej w liceum i dodatkowo uczęszczając na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury "Pod Akacją" w klubie oraz na spotkania Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego. 
Obecnie jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Po studiach założyłam własną firmę fotograficzną Sylwia Adamczuk Fotografia, która działa już od ponad 2 lat w Łodzi!
Fotografia jest dla mnie jednocześnie ukochaną przeze mnie pasją jak i pracą! 
O FOTOGRAFII
Praktycznie fotografuję cały czas, często również komórką, aparatami analogowymi czy polaroidami! 
 W fotografii najważniejsze jest dla mnie oddanie chwili, która już się nie powtórzy oraz uchwycenie niesamowitych emocji! W swoich zdjęciach staram się również zawsze "przemycić ' cząstkę siebie. 
Wykonując reportaż staram się by moje zdjęcia były jak najbardziej naturalne,  pokazywały rożne emocje, uczucia i oddawały klimat danej sytuacji przed obiektywem. Z kolei w fotografii studyjnej stawiam jednocześnie nacisk na prostotę, jakość i  kreatywność bez przesadnego retuszu, niekiedy o wręcz minimalistycznej kolorystyce. 
Swoją wiedzą, doświadczeniami i wszelakimi przemyśleniami dzielę się również na blogu: www.sylwiaadamczuk.wordpress.com na czy fanpage'u na facebooku: Sylwia Adamczuk Fotografia na który serdecznie zapraszam! Większość zdjęć studyjnych wykonałam w swoim domowym studio w centrum Łodzi. W przypadku zdjęć na użytek komercyjny najczęściej fotografuję profesjonalnymi lustrzankami i obiektywami marki Canon. 
W wolnych chwilach gdy tylko mogę staram się podróżować!  Uwielbiam pić dobrą kawę i oglądać filmy kina europejskiego. Kocham wszelkiego rodzaju sztukę! Ogromną rolę w moim życiu poza fotografią odgrywa również muzyka, której z chęcią słucham i oraz wszystko co jest związane z modą!
Sylwia Adamczuk Fotografia, ul. Tylna 8c/14, 90-348 Łódź
Back to Top